UBUNTU INTERJERO PROJEKTAS • kaip galima kardinaliai pakeisti erdvę be patalpos perprojektavimo

Ko gero daugeliui interjero atnaujinimo projektas asocijuojasi su sienų griovimais, naujų pertvarų statymais ir daugybe kitų darbų, kur kartais atrodo 'juk čia tik interjero atnaujinimas', tiesa? Dalinuosi su Jumis asmeniniu interjero atnaujinimo projektu, kuriame visų šių 'giluminių ' darbų buvo išvengta, o erdvei atnaujinti į pagalba buvo pasitelktos spalvos, dekoratyvios detalės ir naujos baldinės parinktys.


Projekto objektas - VU fizikos studentų poilsio erdvė bei jos virtuvėlė. Bendras šių dviejų erdvių plotas - 70 kv. m. Visi projekte pateikiami sprendimai buvo pasirinkti aiškiai atsižvelgus į esminį poreikį - erdvė turi būti tokia, kurioje norėtųsi būti, mobili, lengvai transformuojama, pritaikyta studentams. Remiantis tuo, buvo parenkami lengvai pernešami baldai, kurie prireikus galėtų būti perstūmdomi, norint paruošti erdvę, pavyzdžiui, kino vakarui. Įvairūs sienas dekoruojantys akcentai, jų motyvai, pasirinkti atsižvelgiant į šios poilsio erdvės studentų studijų kryptį. Interjero akcentines spalvas diktavo su Užsakovais aptartas poreikis jas panaudoti.


Žemiau pateikiamos nuotraukos, kuriose matysite, kaip atrodė patalpa prieš pokytį ir po. Nuotaikingas projektas, tad smagaus žiūrėjimo!

 

PRIEŠ

PO

 

Interjeras: Guoda Marija Pranckutė , UBUNTU•INTERIOR

Nuotraukos: Gytautė Akstinaitė

Projekto kvadratūra: 70 kv. m.

Metai: 2018