Esu Guoda Marija, kvalifikuota interjero dizainerė, studijos "ubuntu•interior" įkūrėja. "ubuntu•interior" studija suteikia profesionalias interjero dizaino ir projektavimo paslaugas, kuriant tiek individualius, tiek visuomeninius interjerus nuo idėjos iki jos realizavimo.
 
Interjeras - tarsi žmogaus charakteris, pomėgiai bei požiūris vizualizuojami ir pateikiami erdvėje, kurioje jis gyvens. Todėl kiekvieno projekto metu yra skiriamas ypatingas dėmesys, analizuojant Jūsų poreikius, įsiklausant į Jūsų norus. Mano darbo galutinis tikslas yra laimingas ir rezultatu patenkintas būsimų namų šeimininkas bei maksimaliai išpildytos interjero idėjos. Dėl šios priežasties, viso interjero kūrimo metu, vyksta nuolatinis bendradarbiavimas su Jumis, siekiant maksimaliai užtikrtinti individualios Jūsų namų aplinkos sukūrimą, atsižvelgiant į Jūsų norus.

Tikiu, kad pamatę žodį "ubuntu", Jums kyla klausimas - kas tai, ką tai reiškia? Taigi, žvelgiant iš filosofinės pusės žodžio "ubuntu" reikšmė yra "Žmogus yra žmogumi tiek, kiek jis realizuoja save per kitus". Būtent šia filosofija remiuosi, kurdama betkurį interjerą ar bendraudama su žmonėmis, kurie kreipiasi į mane klausimais, susijusiais su interjero paslaugomis.
 
Mano užduotis - išklausyti žmogų, suprasti jo lūkesčius ir išpildyti juos kuo plačiau. Būtent toks projekto įgyvendinimas, kuomet Jūsų poreikiai yra realizuojami visapusiškai, leidžia ir man pilnai atsiskleisti bei realizuoti save.

280275776_7925952764085160_5093002557674773913_n_edited_edited_edited.jpg